درباره ما

درباره ما

شرکت مرصاد صنعت کویر از سال ۱۳۸۷ فعالیت رسمی خود در حوزه تامین و پخش لوازم بهداشتی ساختمان،شیر آلات ، لوله واتصالات ساختمانی و آبیاری و انتقال و سیستم های آبیاری قطره ای شروع نمود و این حوزه همیشه از فعالان موفق در استان کرمان بوده است
این شرکت هم اکنون نماینده ، و دفتر فروش چند کارخانه معتبر بوده و با دیگر کارخانجات نیز همکاری تجاری دارد.

  • کیفیت محصولات
  • قیمت مناسب
  • چشم انداز و هدف
  • گارانتی

درباره ما

تاریخچه ما

شرکت بازرگانی مرصاد صنعت کویر با بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه فروش لوله و اتصالات تجربه زیادی برای ارائه خدمات مناسب و کسب اعتماد مشتریان را دارد.

 این شرکت در سال ۱۳۸۷ تاسیس و  کار خود را با کارخانه های معتبر کشور که در زمینه لوله و اتصالات فعالیت داشتند شروع و تا به امروز ادامه داده است.

در شروع فعالیت,دفتر شرکت در خیابان ابوذر شمالی و بعد از دوسال به موقعیت پارک مطهری و در سال ۹۶ جهت گسترش بیشتر کار خود به موقعیت فعلی ,جاده تهران روبروی پمپ بنزین ۱۲ فروردین نقل مکان کرده است.

_

نظرات مشتریان

به جرأت میتونم بگم در زمینه تنوع کالایی، کیفیت محصولات و همچنین قیمت رقابتی از بهترین های این صنف هستید که امیدوارم همین طور پویا و جذاب باقی بمونید.

سعید اکبرزادهپیمانکار ساختمان

پاسخ گویی و مشاوره صحیح کارشناسان شرکت شما به من کمک کرد تا محصول مناسب کار خودم را انتخاب کنم. از کیفیت محصولاتی که خریداری کردم راضی هستم و از شما بسیار سپاسگزارم.

کامران سیفیمهندس ساختمان

تعداد شرکت های مشابه شرکت بازرگانی مرصاد صنعت، رو به افزایش است. اما چیزی که این شرکت را از دیگر رقبا متمایز می کند، کیفیت بالای محصولات و مشتری مداری قوی آنهاست.

نیما حیدریانمهندس سازه

با توجه به نیاز زیاد شرکت ما به لوله های پلیکا و عدم وجود یک منبع جهت برطرف کردن این نیاز، شرکت بازرگانی مرصاد صنعت حفره ی بزرگی در کسب و کار شرکت ما را پر کرد.

محمد کشاورزمدیرعامل

برای اولین بار بود با خدمات و محصولات شرکت مرصاد اشنا می شدم واقعا باعث دلگرمی و خوشحالی من شد این آشنایی, چندین بار با کارشناسان حرفه ای شما به صورت تلفنی صحبت کردم و به گرمی و روی خوش من رو راهنمایی کردند.

عباس میرزا زادهمدیر بازرگانی شرکت توانمهر

کیفیت بالا در کنار مشتری مداری قوی شرکت بازرگانی مرصاد صنعت، بار فنی و مشکلات زیادی را از دوش اینجانب در پروژه ها برداشته است و این اقدام این شرکت، همواره قابل ستایش من بوده است.

امید حسنیمهندس سازه

قیمت مناسب

مرصاد صنعت کویر سعی دارد در زمان بی ثباتی بازار,قیمت های خود را حفظ کند و همیشه همراه مشتریان وفادار خود در شرایط بحرانی بماند.
که همین مزایا باعث همکاری مجریان تاسیسات و فروشندگان مهم جنوب شرق کشور با مجموعه مرصاد صنعت کویر شده است.

از لحاظ کیفیت محصولات

شرکت مرصاد صنعت کویر مفتخر است که تمامی محصولات عرضه شده از کیفیت بالا برخورددار و برای اطمینان خاطر مشتریان لوله و اتصالات دارای گواهینامه و گارانتی میباشند.
شرکت بازرگانی مرصاد صنعت کویر علاوه بر اینکه نماینده انحصاری محصولات نانو پلیمر یاس در جنوب شرق کشور میباشد با برندهای معتبری چون لوله گستر خادمی و نصر بسپار سپاهان هم همکاری میکند.
محصولات مرصاد صنعت هرکدام دارای ضمانت و گواهینامه به شرح زیر میباشند:
لوله های پلی اتیلن درجه یک با ۱۰ سال گرانتی و گواهینامه تایید از جهاد کشاورزی
لوله های یو پی وی سی نانو پلیمر یاس دارای هولوگرام طلائی و تاییده های مختلف از جمله وزارت مسکن
لوله و اتصالات پروپیلن دارای تاییده آب داغ

چشم انداز و اهداف

شرکت مرصاد صنعت کویر با در نظر گرفتن نیازهای بازار جنوب شرق کشور و پتانسیل نهفته این بازار در بخش تاسیسات ساختمان قصد دارد قدمی در جهت رشد و تعالی این صنف و شناخته شدن آن در کل کشور و کشورهای هدف منطقه ایفا کند.
و از اهداف مرصاد صنعت کویر تثبیت مستمر برند قابل اعتماد در حوزه تامین تاسیسات در حوزه آب و فاضلاب در کشور میباشد.

گارانتی