لوله و اتصالات یو پی وی سی یزد پلیمر
مهمترین دغدغه مدیران شرکت یزد پلیمر در تولید لوله و اتصالات UPVC همانند سایر محصولات، کیفیت و رضایتمندی مشتریان می باشد.
لوله و اتصالات UPVC شرکت یزد پلیمر با توجه ویزگی های منحصر بفردی که از لحاظ ساختار فیزیکی و شیمیایی دارا می باشند دارای گستره کاربردی بسیاری وسیعی هستند که می توان به موارد زیر اشاره نمود:
سیستم آبرسانی و فاضلاب شهری، آبرسانی و آبیاری تحت فشار، آبرسانی و فاضلاب ساختمان، هواکش ساختمان، تخلیه آب باران، جداره چاه، کشاورزی، انتقال کابل های برق و …

طراحی ویژه اتصالات UPVC:

یکی از شایع ترین خرابی های سیستم لوله کشی لوله های UPVC، آبدهی در محل اتصالات می باشد، مهندسان شرکت یزد پلیمر جهت به حداقل رساندن این مشکل علاوه بر اینکه جهت ساخت اتصالات فقط از مواد UPVC خالص بدون افزودنی استفاده می نمایند، طراحی ویژه ای جهت دستیابی به آب بندی حداکثری برای اتصالات در نظر گرفته اند.
تعبیه شیار در قسمت داخلی دهانه اتصالات که باعث تجمع چسب در این ناحیه شده و همانند اورینگی به آب بندی بیشتر کمک می کند.
تعبیه برآمدگی در قسمت بیرونی اتصالات که در هنگام ارتباط دو اتصال به یکدیگر به عنوان درپوش عمل کرده و علاوه بر اینکه مانع بیرون ریختن چسب می گردد، باعث آب بندی بیشتر در این محل می شود.
روی تمام اتصالات فاضلابی شرکت یزد پلیمر کمربندی جهت استحکام بیشتر اتصالات تعبیه شده است که کمک شایانی به مقاومت در برابر فشار و ضربه می نماید.

تولید سفارشی:
وجود مهندسان با تجربه، خطوط تولید پیشرفته و به روز و پرسنل کارآزموده این امکان را برای شرکت یزد پلیمر فراهم آورده تا بتواند لوله های UPVC را بر اساس سایز، وزن و رنگ سفارشی برای مشتریان تولید نماید.
متقاضیان می توانند جهت سفارش لوله های با مشخصات مورد نظر خود با واحد بازرگانی شرکت تماس حاصل نمایند.
صادرات محصولات UPVC شرکت یزد پلیمر به کشور های خاورمیانه بخش هایی از اروپا و آفریقا، نماد کیفیت برتر و دستیابی به استاندارد های جهانی در حوزه تولید لوله های پلیمری می باشد.

ویژگی های لوله و اتصالات یزد پلیمر:
مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون منحصر بفرد:
از آنجاییکه مواد UPVC از ترکیب مواد پلیمری PVC به اضافه افزودنی هایی مانند ضربه گیر ها (Impact Modifiers)، کاهش دهنده های سرعت اشتعال یا متعادل کننده های گرما (Heat Stabilizers )، پر کننده ها (Fillers )، کمک فرآیند ها (Processing Aids )، و روان کننده های داخلی و خارجی (Internal & External Lubricants ) ایجاد می شود. هر چند خمیر مایه آن PVC است لیکن خواص فیزیکی متفاوتی داشته و به آن ماده غیر پلاستیک یا UPVC اطلاق می شود، به همین جهت علاوه بر اینکه کیفیت مواد اولیه PVC و افزودنی ها بسیار حائز اهمیت می باشد، فرمولاسیون و میزان افزودنی ها نیز از اهمیت چشمگیری برخوردار می باشد.
مهندسان باتجربه و دانش آموخته شرکت یزد پلیمر با مشورت مهندسان پلیمر داخلی و خارجی و همچنین تست لوله و اتصالات تولیدی با فرمولاسیون های متفاوت و همچنین آزمایش مواد اولیه گوناگون به فرمولاسیون منحصر به فردی جهت تولید لوله و اتصالات UPVC دست یافته اند که منجر به تولید محصولاتی با کیفیت و دوام قابل ملاحظه ای شده است. علاوه بر این کلیه محصولات UPVC شرکت یزد پلیمر دارای استاندارد ملی ایران نیز می باشند.

لوله و اتصالاتلوله و اتصالات یو پی وی سی یزد پلیمر